Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan púder Rossmannban...

Van olyan púder Rossmannban vagy DM-ben, ami nem tartalmaz illat- és irritatív, póruseltömítő anyagot?

Figyelt kérdés

Pl. Limonene, Citronellol, Linalool, Talc, Bismuth Oxychloride stb.

Sajnos az én bőrömön már egy használat után meglátszódik, ha olyat teszek rá, amiben ilyesféle összetevő van.



2021. aug. 9. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár tegnap a DM online shopjában már az összes 4000 Ft alatti terméket megnéztem, és egyedül a Catrice poreless perfectinget találtam.
2021. aug. 9. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy alternatívát tudok javasolni. Tenmag perui kovafold. Ez tutira minden mentes.


Talcum mentes meg nem tudom van-e, hisz az a púder alapanyaga. Nézegettem a kremmaniat és az essence mattifying púdert, maybelline face studio setting powder/fit me, revolution bake&blot, lace baking powdert érdemes lehet megnezed. Hasonlítsd össze őket azzal amid van és meglatod, hogy jó vagy sem.

2021. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül az összesben van talc, egyik sem jó. Van talc mentes, már láttam olyat, feljebb is írtam egyet. De elvileg Rossmannban van ez a Lovely Bamboo Loose Powder, amiben nincs. Viszont azt mondják, nagyon illatos. Nyilván ebben is van akkor rengeteg illatanyag.
2021. aug. 9. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha végül nem találok semmit sem, akkor lehet kipróbálom ezt a kovaföldes dolgot is. Köszi az ötletet, eddig még nem hallottam erről.
2021. aug. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!