Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kiegészítő az ami...

Milyen kiegészítő az ami vonzóbbá tesz egy nőt?

Figyelt kérdés
Mint például egy fiún a jó óra nagyon vonzó szerintem.

2021. aug. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Fülbevaló, bokalánc.
2021. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha cuccaiddal akarsz imponálni az régen nem jó. Ha hosszú hajad van és feneked is(nem baj ha nem annyira formás csak legyen) akkor már nagyon sok pasinak bejössz.
2021. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nincsenek ilyenek. A férfiak ha meglátnak egy nőt, akkor az első gondolatukban csupaszra vetkőztetik, átlátnak minden magára aggatott holmin.
2021. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
37%
Egy férfit nem a nő órája érdekli, meg a bokalánc. Ha jó az alakja, mellek, formás kerek popó, akkor olyan ruhát vegyen fel, ami kihangsúlyozza ezeket.
2021. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Intelligencia.


De persze először az, amit Morzsi írt a #4-ben.

2021. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ami felkelti a figyelmem egy lányon:

Szemüveg, fogszabályzó, acélbetétes bakancs.


Bármi más úgy hidegen hagy. Nem érdekelnek az ékszerek, a tetoválásokat se nézem annyira, az hogy mennyire jól mutat együtt a táskája, fülbevalója és a cipője szintén nem érdekel. Csak az a pár dolog van ami iránt érdeklődést mutatok és vonzó számomra.

Minden más amire a lányok akkora figyelmet fordítanak teljesen felesleges. Én szoktam nézni egy lány körmét is, de míg nem beszéltem vele annyit, hogy tudjam, hogy ő magának csinálja addig kicsit sem imponál, mert nem tudom, hogy jó a kézügyessege legalább ami viszonylag pozitív, vagy kozmetikushoz jár és az már ugye megint semleges. De azt én se veszem észre, hogy pl a körmében van ezüst és arany, a ruhájában van arany szín és a kiegészítői meg ezüstösek és akkor ezeknegyütt mennyire jól mutatnak már.

Lehet van olyan srác akinek ez feltűnik, de ő meg nem biztos, hogy a lányokat szereti.

2021. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit más tesz vonzóvá, mert egyszerűen mindenkinek más áll jól a kisugárzásához, a személyiségéhez, az alkatához, a színeihez.

Viszont ha valaki csak konkrét ruhadarabok vagy tárgyak miatt tart vonzónak egy nőt, arról megvan a véleményem.

2021. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!