Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a véleménye a szemöld...

Kinek mi a véleménye a szemöldöktetoválásról? Mennyi ideig látszódik? Mennyiért csináltattátok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém Fluffy szálas és 100 ezer volt(mindennel együtt).

Talán 5 évig jó egy ilyen tetoválás.

Ha jól meg van csinálva semmi gond nincs vele és a környezet is alig veszi észre, szép és esztétikus is a megjelenése.

Ami a legfontosabb, hogy az arcodhoz passzoljon a szín és a forma, és nem szabad gyanúsan olcsón se megcsinaltatni. Itt elsősorban a 30 ezer alattiakra gondolok(+kuponos megoldások).

A másik, hogy tularazottan se érdemes csinálni(150-200 ezer) és nézd meg a referencia fotókat. Vannak akik egyenszemöldököt csinálnak. Hiába szép a munka, ha nincs egyénre szabva. Ha nincs referencia fotó oda se menj.


Pl egyik kollégám kB 30 ezer forintert tetovaltatta a szemöldökét, ez viszonylag szebb munka volt, de ordít róla, hogy tetovalva lett(egyszerű satir tetoválás. Se nem púderes se nem szálas/hibrid). Az enyém meg abszolút természetes és megkerdezik, hogy tetovalva van-e, mert olyan.


Illetve ami fontos, hogy kérdezed meg mennyi időt szánnak a kivitelezésre. 1 óra alatt nem lehet szép munkát végezni, főleg nem első ülésben. Ha a korrekció 1-2 óra az más kategória.

Viszont ha elsőre akár 3 órát is igénybe vesz a tetoválás, akkor már jó szakemberhez mentél.

2021. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Par evente valtozik a divat. Olyankor ego.


Ciklussal valtozik havonta az arc. Olyankor mas all jol.


Ha lefogysz vagy hizol,mas all jol.


Ha hajszint valtasz,mas all jol.

2021. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életem egyik legjobb döntése volt! Soft powder, 85 körül volt úgy 3,5 éve. Nagyon szar bőröm van, úgyhogy mondták is, hogy ez így nem is marad sokáig szép, de így sem bánom
2021. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hány évente kell újból csináltatnod?
2021. aug. 25. 01:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve van meg, de szinte semmit nem kopott még. 50ezer volt (Zala megye). Soft powder

Mindenki csodálkozik, ha mondom hogy tetovalva van, annyira észrevehetetlen. Vagyis inkább olyan, mintha sminkelve lenne. Én azért nem szálasat csinaltattam mert inkább a sminkelt hatást szeretem.

2021. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!