Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi ez a rengeteg pillangó...

Mi ez a rengeteg pillangó most mindenhol? És mit szimbolizál?

Figyelt kérdés

Elnézem a mai divatot, betévedek fast fashion üzletekbe, és eddig nem volt olyan hely, ahol ne botlottam volna bele valami pillangós nyakláncba, gyűrűbe, felsőbe…stb.

Előtte max. gyerekosztályon futottam bele ilyen cuccokba, most újabban az idősebb tiniken és a huszonéves korosztályon is kész lepkeinvázió virít.

Nektek van ötletetek, honnan jött ez a trend, vagy hogy egyáltalán mit jelenthet?



2021. aug. 24. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Amit hallottam, hogy a kék lepke emoji eredetileg az anorexia szimbóluma.

Most komolyan abból csinálnak divatot, hogy egy egyáltalán nem követendő, súlyos mentális betegséget reklámoznak? 🤯

2021. aug. 24. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Miert kell mindenbe belelatni valamit? Cuki minta, mint a virágok, cicák stb. Semmi extra.
2021. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pillangó prostit jelent. De a divatban gondolom nem azt😄
2021. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!