Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót tudtok ajánlan...

Milyen alapozót tudtok ajánlani a bőrhibák tökéletes fedése érdekében?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak nagyon ritkán használok alapozót, pl. ha nagyobb eseményre vagyok hivatalos, vagy épp kedvet kapok hozzá, viszont nagyon sokfélével próbálkoztam, de egyikkel sem értem el a várt hatást, szinte mintha fel sem kentem volna. Make up videókban sokszor látom, hogy elég durva bőrhibákat is se perc alatt elfednek egy-egy jó termékkel. Tudtok olyan márkát, konkrét terméket ajánlani, ami nálatok bevált és tényleg egyenletes, sima bőrképet eredményezett? Köszi előre is. ☺️

2021. aug. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Milyen a bőr típusod? Milyen bőrhibáid vannak? Én inkább valami korrektort javasolnék ezek eltüntetésére.


Amúgy, azt vedd figyelembe hogy a legtöbb videós "filtert" használ.


Ezt a videóst viszont nyugodt szívvel ajánlom:

[link]

2021. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igazad lehet, a korrektor lehet jobb megoldás lenne. 🙂
2021. szept. 4. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy erősebb fedésű alapozó kéne. Kipróbálhatnád az Estée Lauder Double Weart, ha zsrosabb a bőröd, és nem sajnálod rá a pénzt.

Ha inkább olcsóbbakat néznél, javaslom a Nyx Cant Stop Wont Stop -ot, a L'oreal Infallible -t, és a Maybelline Superstayt..

Szerintem ezek közül egy jó lesz.

Ha szárazabb a bőröd, akkor inkább Catrice True Skin, L'oreal True Match, vagy Bonjouris.

2021. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek a termékeknek, amiket ajánlottál. Így egyszerűbb lesz választani, mivel én nagyon nem ismerem őket név szerint.
2021. szept. 5. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok sikert :)

#3

2021. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!