Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ideiglenes műkörmöket hogyan...

Ideiglenes műkörmöket hogyan tudom leszedni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a műkörmöket, viszont menni fogok színházba és oda felvennék egy ideigleneset. (Szóval csak egy napra)

Hogyan tudom itthon azt feltenni a nap elején és levenni a nap végén úgy hogy ne legyen baja a körmeimnek?



2021. aug. 29. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Egy napra nem annyira javasolnám.

Ha ragasztod akkor a saját körömre ragasztod és mire szépen összecsiszolod a két felületet könnyen elreszeled a saját körömlemezt.

Ha zselével építesz,akkor szintén nem jó lefeszegetni,lereszelni se egyszerű sérülés nélkül.

Vagy van leoldó folyadék,mire felrakod és leáztatod lekapirgálod sok idő és az anyag is pénzbe kerül.

Vegyél egy levegőre kötő gél lakkot és egy manikűr után az is szép tud lenni.

2021. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Mosogass sokat.

Áztatás leszedi.

2021. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lakkozd ki simán, 1 napot az is kibir.
2021. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!