Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár hete lett karika orr PC-m...

Pár hete lett karika orr PC-m aki csinálta nekem nem adott rá semmit ezért azzal kezeltem amit a fülemre kaptam egy másik piercingesnél és most vettem észre hogy piros és olyan mintha egy pici pattanás lenne rajta, valamit lehetne tenni ellen?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon szeretném kivenni mert nem tudnám vissza tenni és nagyon tetszik nekem, egy iciri picirit fáj csak ha megnyomom de szerintem ez érthető hisz még gyógyul nem (?) fertőtlenítő jó rá? Vagy kamilla tea és azzal átmosom fülpucolóval? Vagy elmulik magától? Igaz mostanában kevesebbet kezelem azzal amit a fülemre kaptam, ez lehet a gond? (aki berakta nem mondta hogy mivel kezeljük csak annyit hogy ne mozgássam és meg se tudtuk kérdezni mert jött mas hozzá és anyum azt mondta jó az amit a fülemre kaptam rá, és nem nem a piercingest hibáztatom!)

2021. aug. 29. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

A profik még ennyit se szöszmötölnek vele:

[link]

2021. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Neogranormont kenj rá
2021. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog elmúlni. A pattanásszerű valami pedig vadhús, vagy keloid. Patikában vegyél hidrogén-peroxid oldatot, majd jó alaposan pezsegtezsd le vele, utána pedig teafa olajjal napi 3x ápolgasd. A peroxidos kezelés előtt nem árt, ha octenisept folyadékkal áttörölgeted. Amúgy a karikától elsőre lehetnek ilyenek, ezért is van, hogy normális piercer nem szúr elsőre karikával, mert csak bajos vele a gyógyulás. Ha egy hónapon túl is fennáll a helyzet, akkor cseréltes ki a karikát sima egyenes szárú kampós végú, titán anyagú ékszerre és folytasd tovább.
2021. aug. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!