Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék minőségi sminkecset...

Hol tudnék minőségi sminkecseteket/készletet beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A régi sminkecseteim sajnos tönkrementek, újakat szeretnék vásárolni. Ti melyik márkát ajánlanátok? Én pinkpandán nézelődtem és a Decolor 11 darabos Basic Brush szettje tetszik, de nem tudom milyen a minősége. Esetleg van tapasztalatotok a témában? Előre is köszönöm!

2021. szept. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ismerem, de pl Dm-ben lehet kapni real techniques ecsetet. Talán pink pandan is van.

Nekem van még douglasos esetem, azt is szeretem meg dm/rossmann sajatmarkas is. Jessupot viszont ne vegyél. A szemre való ecsetei túl nagyok.

2021. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bősz ecset

Müller

Douglas

2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem BH Cosmetics ecseteim vannak. Kiváló minőségűek, 5 éve megvannak, és soha nem hagytak cserben.

Anno a Notinoról rendeltem, viszont egy ideje nem látom náluk a márkát, de ha nem zárkózol el a külföldi vásárlástól, ezeket az ecseteket csak ajánlani tudom.

2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. szept. 1. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ecseteim nagyrésze Real Teques-es és megvagyok velük elégedve! Müllerbe lehet kapni közép árkategóriás. Szerintem inkább azt szettben lehet kapni, beuty blenderem is real teqes imádom :)!<3
2021. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!