Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karika orr pc-t hogy kell...

Karika orr pc-t hogy kell kivenni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve csinaltattam es neha ki szeretnem venni, cserelni stb. Csak az a baj, hogy pattintotta a srac aki csinalta valami fogoval. Az ilyen pc-t itthon, hogy lehet kivenni? felek, hogy kiszakitom az orrombol ha nagyon eroltetem🥺

2021. szept. 2. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hogy néz ki? Vastagabb karika és ahol az orodon át megy vékonyabb? Nekem ilyen van és ez "csatos". Belül van bepattintva. Fogd meg a vékony részét az orrod külső részén, meg a vastagabb részt az orrlukad felől és kezd el szét húzni, szét fog jönni könnyen viszont vigyázz mert vissza tenni magadnak k.va nehéz. Alig lehet bele találni a lyukba ahova be kell pattintani. Nekem kb 30 perc volt mire vissza szenvedtem és már nagyon fájt az orrom.
2021. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg visszatenni úgy, hogy nem az ujjaiddal fogod meg, hanem kozmetikai csipesz végével óvatosan beigazítva, a lyuk helyére. Talán lehetséges, hogy így könnyebb lesz beletalálni, ahova be kell pattintani.

Egyébként annyit szeretnék kérdezni, mennyire fájdalmas egy orrpiercing készíttetése, és behelyezése?

Mennyi idő alatt gyógyul meg teljesen a seb, ha a szúráskor keletkezett lyuknál problémamentesen és megfelelő módon van kezelve a bőrfelület?

2021. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 fáj de ki lehet bírni simán. A szúrás fáj, aamikor bbeteszik mmár nem. Legalábbis nekem nem fájt. Nekem 1 hét alatt meggyógyult.
2021. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!