Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet 100% eredeti...

Honnan lehet 100% eredeti karórákat vásárolni (webshop,szalon) ?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok webshopot megnéztem karórák tekintetében, de mindegyikről voltak vélemények, hogy lehetnek replika órák, vagy túl olcsó és ezért gyanús. Kíváncsi lennék, mégis akkor honnan lehet tényleg 100% eredeti karórákat venni, nem 30-40 ezerért hanem mondjuk 100+.

2021. szept. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100 ezer fölötti órát én egy hivatalos boltból vennék. Vagy egy megbízható webshopból, ha amúgy már láttam élőben az órát és fel is próbáltam.
2021. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalos bolt (Nem a Kalányos Hozéarmadó wacsbót, hanem a normális.) és azoknak a saját webshopjai, azok 100% eredetit árulnak.
2021. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah a márkáknak van hivatalos partnereik pl náluk. Aholtúl olcsó ott vagy hamis vagy szürkén értékesítik.
2021. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!