Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik árnyalat lehetne jó...

Melyik árnyalat lehetne jó nekem a Catrice True Skin alapozóból? (infók lent)

Figyelt kérdés
Megvan nekem a 010 - es cool, de sajnos nagyon világos lett nekem az árnyalat. A bőrtónusom hideg, az alapozó maga pedig tetszik, szeretnék belőle egy másik, hozzám jobban passzoló árnyalatot, azonban sajnos nem tudok mostanság eljutni olyan drogériába, ahol forgalmazzák a Catrice termékeit, az online színskálákon pedig nem nagyon igazodom ki. Mit gondoltok, milyen árnyalat lehetne nekem jó, akár a 010 -essel keverve, akár magában?

2021. szept. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül, bemondásra senki sem tudja ezt eldönteni.
2021. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hideg árnyalatból alapból kétféle van, a 010-es az a cool cashmere, van egy párja, a 007-es cool nude.


Viszont ha túl világosnak tartod, akkor a természetes árnyalatokkal próbálkoznék, 002 neutral ivory vagy 004 neutral porcelain.


Nekem világos bőröm van, a porcelános nekem bejött, világos, de nem sápaszt. Nálam hidegebb bőrtónusú barátnőm meg az ivoryt használja.


Szerintem az ivory világosabb az általad írtnál, csak ugye a tónusa más, szóval én a porcelánnal próbálkoznék a helyedben - de egyetértek az elsővel, vaktában csak tippelni tudunk.

2021. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem egy pontosan passzoló tökéletes árnyalat megmondását kérem, csak tippet, hogy milyen hideg vagy neutrális, de sötétebb árnyalat van ebből az alapozóból.
2021. szept. 21. 14:14
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Köszi :)
2021. szept. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!