Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kivegyem ezt a piercingemet...

Kivegyem ezt a piercingemet és hagyjam begyógyulni, vagy még próbálkozzak vele így?

Figyelt kérdés

Van egy helixem, már lassan 2 éves lesz, de még mindig nem gyógyult be. Nincsen begyulladva (volt, amikor volt, 1 év után), de érzékeny, nem tudom forgatni, bepirosodik, vadhúsos, és van, amikor akkor is fáj, ha hozzá sem érek. Nem értem, miért, amikor sokáig ápoltam (aloe verás piercingre való krém, octenisept spray, kamillatea), igaz, egy idő után abbahagytam. De a másik fülemben van egy 1 éves industrial, az fél év alatt nagyon szépen begyógyult, pedig az is be volt gyulladva egyszer, ugyanúgy ápoltam, mint a helixet.


Gondolkozom rajta, hogy kiveszem az ékszert és békénhagyom a lyukat, hogy begyógyuljon normálisan. Aztán vagy úgyhagyom, vagy később megpróbálok újra belerakni valamit, vagy alá szúratok egy másikat. Szerintetek kivegyem, vagy még "szenvedjek" vele egy kicsit, hátha lesz valami?



2021. szept. 25. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet hogy allergiás vagy az anyagára?
2021. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ha mar aemmi nem segit, teafaolajjal kenem.

Szinten 2 eves a (z egyik helixem), es sokat szenvedtem vele. Attol is fugg, milyen ekszer van benne. En okos, karikara atcsereltem, hogy milyen jo lesz: a lyuk is eldeformalodott, felvette a karika formalyat es brutal ferde, meg allndoan begyulladt + vadhus nott ra. Kb 2-3 honapja visszacsereltem titan talpas ekszerre, es vegre kezd egesz szepen helyre jonni. Azota begyulladva sem volt, nem gennyedzik, nem verzik, es vadhust sem tudom hogy mikor volt rajta utoljara.

Szerintem ezeket kene megprobalnom (meg). Nem tudom milyen ekszer van benne, de a legjobb a titan talpas elszer (nekem 8mm hosszu, biztos ami biztos. Volt mar hogy elaludtam a fulemet, es reggelre szepen radagadt a 6 millisre.) meg teafaolajjal keneketni napi 2x.

2021. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elozo voltam

Kijavitom magamat mielott valki belekot. Most keltem par perce, veletlenul irtam felre.

**felvette a karika formajat**

Ezeket kene megprobalnoD**

2021. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!