Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktippet tudtok...

Milyen sminktippet tudtok mondani, ami nem feltűnő, de szebb leszek tőle?

Figyelt kérdés
Olyan sminktippekre lenne szükségem, amit alig lehet rajtam észrevenni, de mégis jobban megszépít.

2021. okt. 2. 20:11
 1/5 SAMSEPIOL ***** válasza:
87%
BB krém, szempilla spirál, világos szájfény. Én már ennyitől szebbnek érzem magam.
2021. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Megfelelő bőrápolásnál kezdődik a történet. Ami utána fontos, hogy a szemöldököd rendben legyen, az meghatározza az arc karakterét.
2021. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Kiszedett szemöldök . Ha kevés van akkor szemöldök festés vagy szemöldök sminkelése .
2021. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szemöldök igazítás, ha nem tökéletes eleve, de az nagyon ritka

Korrektor

Világos szemhéjpúder

Szempillaspirál

Színezett ajakápoló

2021. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

No makeup makeup smink- láthatatlan smink.

Egy jó bőrápolási rutin, ami a te bőrtípusodnak megfelelőek, fényvédő használata is fontoss.

Tökéletes bőr nem létezik, bőr textúra normális akárhogy nem tetszik, kinek finomabb kinek durvább.

Egy közepesen/ gyengén fedő alapozó, nedves beuty blenderrel eldolgozva a legjobb nekem.

Szemöldököd ha kiigazitásra szorul akkor mértékkel, én csak szemöldök szapannal fésülöm be mert jó dús.

Szempilla spirálal ki emeled a szemed, személyes kedvencem eddit maybeline sky high, falsies lift lash.

Tus, meg szemhéjpúdert nem ajánlok ha nagyon szigorúan akarsz benne maradni a no makeup stílusban.

Pirosito vagy enyhén fényes bronzer, de ezeket is nagyon visszafogottan mértékkel, éppenhogy csak színt adjon.

Púderel fixálva az alapozó korrektor ha szükséges, korrektorbol nekem Revolution define korrektora vállt be, púderből meg L'Oreal tru match.

Ajkadra használj ajakápolót nappal érdemes fényvédő tartalmút pl Sun dance kids 50 es vagy Lavozon 50 es ajakápolójának jó az INCI-listája.

Esetleg duzzasztó átlátszó szájfények, nekem ebből a kedvencem Maybeline lifter gloss 02 ice árnyalata, meg trend it up ajakduzzasztó szájfénye.

Esetleg egy kis nude szín essence szájcerka 05 legendary.

A mérték a fontoss, rúzst is lehet természetesebbé tenni ha ujjbegyel dolgozod el a szádon.

2021. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!