Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing készíttetés után be...

Piercing készíttetés után be kell venni fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Készítettem egyet, de a nap végére se szoktam meg, nagyon idegesítően nyomott egy ideget szerintem. Helyéről annyit, hogy nyak felett volt.

Nagyon sokszor végiggondoltam, hogy ez ennyi volt, vége lesz ha kiveszem, de döntöttem. Csak egy óráig küzdöttem a kiszedéssel, még fáj is a helye, de elszorulok ha csak a kiszedett ékszerre nézek, olyan rossz az emlék.

Kérdés, hogy ha eszembe jutott volna fájdalomcsillapító, az megoldotta volna az átmeneti problémát, vagy mindig éreztem volna ugyanúgy? (Nem fájt, hanem idegesített)

Kérlek olyan írjon, akinek van vagy ért hozzá, a többivel nem megyek sokra.



2021. okt. 13. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha fáj, igen.

Viszont fertőtlenítő krémet mindenképpen használni kell.

Beszélsz a bőrgyógyászoddal.

2021. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire fáj, beszélj a piercingessel.


Vehetsz be fájdalomcsillapítót


Az orvos tuti kiveteti, ha jó, ha nem, mert őt nem érdekli hogy neked mi tetszik, csak kockázat, hogy ha bármi lesz vele....

2021. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell :D de lehet. Bár a piercing együtt jár némi fájdalommal, hiszen beszúrtak valamit a bőröd alá. Kell pár nap, hogy megnyugodjon a helye.

Butaság volt kivenni.

2021. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első napon szokott tompán fájni kicsit de egyénfüggő hogy viseled, én pl csak olyan piercinget csináltatok meg amire napokig/hetekig rápörgök hogy kell így az első napot azzal töltöm hogy félóránként megcsodálom a tükörben így nem érdekel túlzottan hogy sajog :D
2021. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Én is ezt csináltam, hehe:D

Hát igen butaság volt, felfogtam. Viszont amikor sikerült végre lecsavarni, még bántam is hogy eddig tűrtem! Ugyanis nem fájt, hanem elképesztő módon idegesített, irritált. Jó, tudom, a Flectornak ez mindegy, ugyanúgy elsüti az idegeket. Viszont a Flector csomagom "otthon" van, tehát nem itt.. Lehet egyszer majd újra nekifutok a projektnek. Azt viszont nem bánom, hogy nem zavart ma munka közben.

2021. okt. 14. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szokas 😀 max ha nagyon alacsony a fajdalomkuszobod.. am ido megszokni altalaba.. en magamnak szurtam a szam meg a nyelvem is. Par nap alatt megszoktam meg elmult az erzekenyseg
2021. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hú de átszúrnám megint, hogy ne kelljen újból kifizetni. Milyen eszközzel kell ezt csinálni? Meg kicsit másképp is szúrnám, mert nem pontosan a vágyott helyre sikerült, lehet azért is irritált annyira.
2021. okt. 17. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuvel.. lehetoleg olyannal ami ureges es belefer a pc h at tudd huzni vele. Sima tuvel is szurtam mar de ugy fajdalmasabb meg macerasabb 😀 ha kihuzod a tut gyorsan osszeszukul es azon ateroszakolni a pct.. csak magas fajdalomkuszobbel ajanlom 😀
2021. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!