Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik internetes oldalról...

Melyik internetes oldalról lehet rendelni, jó parfümutánzatot?

Figyelt kérdés

Tudom valakinek ciki valakinek nem.

Tom Ford parfümről lenne szó, aminek az illata isteni de nem szeretnék kiadni érte 60-80 ezer forintot.

Van olyan netes oldal, ahol az eredetivel megegyezők az illatok?

pl. parfen.hu


köszi



2021. okt. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha veszel egy kamu parfümöt az nem lesz olyan mint az eredeti, max csak hasonló, de ugyanolyan nem! Ha nincs pénzed az eredetit megvenni, akkor keress egy olcsóbb kategóriát amit megengedhetsz magadnak.
2021. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Semmiképp ne vegyél hamisítványt. Ezekben senki nem tudja, hogy mi van, egészségre ártalmas dolgokból kutyulják össze őket.

Nézd meg a Fragrantikán, hogy milyen más parfümökhöz hasonlítják az adott illatot, és ha van közte olcsóbb alternatíva, akkor próbáld ki azt.

2021. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hamisítvány nem egyenlő az utánzattal!!!

Hamisítvány veszélyes, utánzat nem (ugyanúgy bevizsgálják őket, csak annyi hogy hasonlítanak az eredetire). Ennyi..


J fenzi, yodema - ezek jó dupe-okat gyártanak.

Van egy j fenzi utánzatom (Good Girl - Carolina Herreratol). Hát meg kell mondjam, hogy ez egy nagyon jól sikerült utánzat, mivel az eredeti is megvan. Kicsit alkoholos mikor kifújom, de amint az elillan nagyon hasonlít az illata rá. Én magam is meglepődtem. Annyi, hogy annyira nem tartós, de attól még szerintem nagyon el lett találva.

2023. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!