Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ariana Grande God is a Woman...

Ariana Grande God is a Woman parfüm?

Figyelt kérdés
Mi róla a véleményetek? Meg merjem rendelni próba nélkül is?
2021. nov. 4. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tudsz véleményeket olvasni, és általában ezen az oldalon szoktak parfümökből felrakni 5-10 ml kiszereléseket eladni, akik a saját,nagy üvegükből fújják ki. Szóval talán regisztrálj és ezen a linken majd látni fogod letekerve, ha valaki épp árul belőle, ha nem mered vakon megvenni a teljes kiszerelést, akkor szerintem nézegesd itt egy darabig

2021. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz, de douglas üzletekben van teszter
2021. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szagoltam, és nagyon tetszik, ami meglepő a legújabb próbálkozások után. A pomponos széria volt a kedvencem, ahogyan a Cloud is zseniális, viszont a Thank U, Next nekem random összedobált lötyinek tűnt, és a bőröm illatával sem harmonizált igazán, az R.E.M. más jobban tetszett, de pl. az Arihoz és a Cloudhoz képest erősen átlagoska volt, és a tartósságától sem ájultam el, pedig ez a legdrágább illata.

Ebben a legújabban viszont újra látok előremutató jegyeket.

Nagyon körtés, - elsőre egyértelműen ez jön le, de nem olyan visszafogottan, tejszínes körtelikőrösen megbújva, mint a Cloudban. Mert ennek valóban lédús, friss, roppanós körte illata van. A későbbiekben kiegészül gyógynövényes és “esti hangulatú” virágok aromájával, de még ekkor is édes. Nagyon különleges. Kicsit olyan, mintha valami uniszex niche illatra akarna hajazni.

2021. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!