Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla vagy műköröm...

Műszempilla vagy műköröm előnyösebb egy lányon? Nem tudom melyiket rakassak.

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő?
2021. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
Műköröm
2021. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyikből sem mindegy, hogy milyen. Tragikus mukormoket és muszempillakat lehet látni utcan.
2021. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előnyös mindkettő lehet ha jó szakemberhez mész. Te döntésed hogy neked melyik tetszik jobban, melyik fontosabb. A műszempilla nagyon sokat tud dobni egy nőn.
2021. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A műszempilla, ha el van találva az illető szem és arcformájához, tényleg sokat tud dobni rajta. Ám ha alapból hosszúak és dúsak a szempilláid, akkor lehet, hogy elég egy spirál. Nekem a pillásom mondta mindig, hogy a leghosszabb méretet kell nekem rakja ami van neki, mert olyan hosszúak a sajátjaim. Azok viszont még már zavartak. A műkörmöt is szerettem, de olyan hosszú hegyeseket sosem kértem, a kicsit szerettem vagy matt egyszínű, vagy csillámosat.
2021. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Egy jó kis műköröm hosszítja az ujjakat, vékonyabbnak mutatja és disziti a kezeket.

Én személy szerint épitett műpillát el nem tudnék viselni magamon, ezért ilyen felragaszthatós pillákat szoktam alkalmakkor használni meg fotókra.

De amugy minden napokban spirál is kihozza a maximumot a szempilláimból, mivel alapból hosszu és dús.

Az hogy melyik a szebb hát kinek mi a szép mi tetszik.

2021. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem évek óta van épített muszempillam, kezdetben 2d, 3d, most már 4-5-6d, de nekem nem valami dús a pillallomanyom, meg nem is hosszú, így 12mm a leghosszabb nekem, viszont már nem tudnék pilla nélkül lenni.Szerintem sokat dob egy lanyon, meg szeretem, hogy így nem kell a szememet sminkelni.

Csak az az idegesítő amikor már hullik ki, és no le a saját pilla.Szerintem kezd valami szolidabbal, és jó szakembernel, ami nem azt jelenti, hogy nagyon drága, de túl olcsó se jó.

Számomra a korom nem annyira fontos, rövid gellakk van általában, nem is bírom ha nagyon hosszú.

2021. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!