Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem sexuálisabb...

Csak szerintem sexuálisabb tud lenni egy szépen kifestett nude száj, mint egy vörös vagy egyéb sötétebb szinűvel kifestett ajak?

Figyelt kérdés

#rúzs #nudeszáj
2021. nov. 13. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Igen a nude sexybb
A sőtétebb kihivóbb
20 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Nyilván függ az összekép meg ki hordja, de sokan azt mondják a piros/vörös menyire kihivó/k*rvás..

Szerintem egy mediterrán nőnek színt ad az arcára..

Valahogy szerintem egy nude száj mégis nagyobb sexuális finishű mint egy sötét szín. Hiába visszafogotabb világosabb szín, szerintetek is?

2021. nov. 13. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szexibb, mint egy vörös rúzs. De ez persze ízlések és pofonok.
2021. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vörös szerintem stílusosabb, mint egy szétkontúrozott nude, de ez a viselőjén is múlik. Nem mindenkinek áll jól a vörös.
2021. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha mar ken ra valamit es azert h szexi legyen akk vmi sotet😍 Bar en nem birom csajaimon mert tiszta ruzs leszek.. meg ugyis szetkenodik 😅
2021. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Akármilyen hihetetlen, két pasi ismerősöm (egymástól függetlenül) azt mondta hogy nagyon szexinek és csókolnivalónak találja sötétvörös ajkat.

Az se zavarja őket, ha ők is rúzsfoltosak lesznek.


Egyikük mondta nekem is milyen jól állna.


Holott én nem is vagyok mediterrán típus. 😅


Világos hajú és bőrű vagyok.


Legtöbbször nude rúzsokat hordok, de vannak vöröseim is.


Árnyalattól függ, kinek melyik áll jól. (Nekem megvannak a magam piros rúzsai, amik világos bőrön mutatnak jól)

2022. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!