Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az az ajakdusito...

Melyik az az ajakdusito szájfény ami tényleg használ?

Figyelt kérdés

Melyik fajtát éri meg venni?

Vagy esetleg próbáltatok már otthon "házi"módszerrel dusitani? 😁



2021. nov. 13. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Optikailag a Dior szajfenye

Hosszútávon a plasztikai injekciós korrekció

2021. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dior

Too Faced

2021. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dior Addict Lip Maximizer
2021. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Én régebben voltam ilyen minél nagyobb száj, meg kylie jenner mániás, hála istennek azóta kinőttem és szépnek találom már a saját ajkaimat, amivel a természett megáldott pont jó.

Régebben én ilyen házi kotyvalékokat is kiprobáltam,mint fahéj ami ugye duzzasztó hatása van és össze kevertem pl oliva olajal vagy mivel vagy mézel aszem az rémlik meg chili.

De hosszutávon valóban nem hatásos, akkor volt ez a kylie kupak szívás kihivás amikor szivod, és tele megy vérrel a szád, és nagyobb lesz,én pici kupakal próbáltam pár másodpercig, de megse duzzadt azon kivül hogy lilulni kezd max nagy hülyeség.

Drogériás szájfényekből Trend it up ajakdúsitó szájfényét már újra is vásároltam hétköznapi sminkekhez gyakran használtam mentholt tartalmaz ami bizsergeti is az ajkakat én szeretem az ilyeneket amik bizsergetik.

Catrice extreme volumen chili szájfénye, de az csíp is rendesen így csak max valami fölé kenem..

Sokat hidratáld, igyál sok vizet mellette, ha nem tudsz kibékülni a száddal, és van rá pénzed töltesd fel.

2021. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!