Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsóbb gél-lakkok miért csak...

Olcsóbb gél-lakkok miért csak webáruházban érhetők el? A szállítási díjjal nem éri meg. Ezeket miért nem lehet a műkörmös boltokban kapni?

Figyelt kérdés

Magamnak csinálom a körmöm, szerintem lényegesen szebben, mint a "profi szakemberek". Hozzáteszem, nem csinálok mintákat, vagy egyéb különlegességeket, az egyszínűt szeretem.

Megvan minden felszerelésem, rászánom az időt, és elégedett vagyok a végeredménnyel. 3 hét után csak azért kell újra csinálni, mert lenőtt, de amúgy semmi baja.

A lényeg, hogy mivel sok ilyen dolgot nézek a neten, ilyen jellegű reklámokat kapok. Meg is lepődtem, mennyi "névtelen" gél lakk vn, és milyen sok webáruház. Azt gondolnm, hogy 500-700 forintért valami gagyi cuccot árulnak, de sok jó véleményt is találtam ezekről. Egyik-másik webáruháznak írtam is, hogy van-e partnerük Debrecenben, de nincs, csak rendelni tudok. Sokan megrendelnek 20-30 színt, és szalonban ezzel dolgoznak, nekik megéri. De ha otthonra 1-2-3 színt akarok, akkor arra nem szeretnék 1500 Ft szállítást fizetni.

Nem értem, miért nem lehet ezeket kapni egy fodrászkellékelsben, vagy műkörmös boltban, ami nem egy konkrét márka boltja, hanem vegyes.

Ha véletlenül mégis tudnátok ilyet Debrecenben, az nagyon jó lenne, kérlek írjátok meg.

De vajon miért jó ez így nekik? Biztos, hogy lényegesen többet tudnának eladni, ha nem kéne még postaköltséget is fizetni, sokkal többen megvennék.



2021. nov. 14. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld meg aliról. Ők is onnan szerzik be
2021. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nàlatok nincs kínai bolt ? Ott vannak 500 ft-os gél lakkok ès jók .
2021. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta, hogy kiírtam ezt a kérdést, rendeltem aliról vagy 20 színt. Teljesen tökéletes a minőségük, semmi baj nincs velük. Kb 300 Ft-ra jön ki egy.

Azóta a kínaiban is megnézem, korábban észre sem vettem őket. De nem 500 Ft-ok. Inkább 1000-hez közelít. Az meg nekem egy kínaiban durva. Lehet 1-2 színt majd beszerzek, ha gyorsan kell, de miért is kéne bármi gyorsan, ha 20 színből már válogathatok, ami kb mindent lefed.

2022. jan. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!