Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó szempillaspirált...

Milyen jó szempillaspirált ajánlotok, aminek szinte műszempilla hatása van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szeretem a Catrice termékeit, a kedvencem a Lashes To Kill, van belőle vízálló meg sima is, és nekem gyönyörű szempillákat csinál :)

Tudom ajánlani még a Maybelline spiráljait, pl. a Lash Sensationalt.

Ha egy kicsit olcsóbbra gondolsz, akkor az Essencetől van a Lash Princess, abból is van több fajta.

2021. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Loreal Bambi Oversized
2021. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez függ nyilván az alap természetes pilla adottságaodtól, hogy alapból hosszú, dús e, hiszen akkor könnyű műszempilla hatást elérni kb bármelyik spirállal.

De ami nekem nagyon mű hatást ér el a Miss porty Rock I Roll szempilla spirálja, mostanában maybeline spiráljai válltak be Sky high biztos halottál nekem az is szép pillákat csinál.

Illetve a falsies lift lash is szépeket csinál pláne ha egyenesek a szempilláid ez íveli főleg.

2021. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Maxfactor Masterpiece Max nekem bevált.
2021. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az essence-től az I Love Extreme vált be. Nem pereg le a szemem alá. Nagyon szép természetes hatása van, de mégis hatalmas pillákat csinál. Drogériákban kapható (1000Ft körül).
2021. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!