Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek?

Milyen parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés
Sulihoz, buliba (akár randihoz) keresek parfümöket. 16/F

2021. nov. 27. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Milyen arkategoriaban gondolkodsz?
2021. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Armani Code

Armani Eros

2021. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Versace Eros, bocsi elírta a másoló.
2021. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
One million lucky, édes, fiatalos, nem annyira agyonhasznált mint a klasszik one million.
2021. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Versace Eros fiatalos, neked még jó lehet akár a sima EDT verzió is. Suliba lehet nem használnám, de buliba, randira jó illat, nem annyira tucat mint a One Million.


Suliba inkább valami bőrközeli illatot tudnék elképzelni, ami nem annyira intenzív, mint pl. a Dolce Gabbana The One.


Vagy ha nem akarsz sokat kiadni parfümért, mert még esetleg a zsebpénzt rakod félre, és be kell osztani, akkor Playboy king of the game. Nekem van ilyen, 3 órát kibír rajtam, és kellemes illata van. Akár suliba, randira, buliba is jó szerintem. A 100 ml-es 5 ezer forint.

2022. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Eszbe jutott még a Davidoff Cool Water Intense. Inkább tavaszi, nyáei illat, viszont 10-12 ezer Ft a 100 ml, és eléggé tartós illat, mondjuk nem egy klasszikus bulizós, viszont friss, kellemes.
2022. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!