Chilis szájfény?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a chilis szàjfény ajak dúsító hatása van. Véleményeket szeretnék. Kinek hogy vált be, menyire tartós ha bevált.

2021. nov. 28. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Dior, Catrice

Kérdés mennyit áldoznál ra

2021. nov. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha csík szád van, mint nekem, akkor nem csinál belőle óriás szilikon szájat, de kicsit megduzzad. De ugyanezt a hatást sima szájfény+ jó szájkontúrral is elérheted és nem lesz minden piádnak szénsav íze.

Jó terméket nem tudok ajánlani, régen vettem már, igazából mindegy milyen volt, drága/jobb/rosszabb nekem ugyanolyan volt mind, kb semmit nem változtatott viszont egész nap zavart a számon és ha lejött kenegethettem újra.

2021. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok haszna nincs az ilyen fajta termékeknek. Ha csinál is valamit nem sokat és rövid ideig.
2021. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van, nem chilis hanem mentolos, de kb 20 percet tart csak.
2021. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Te lány vagy?
2021. nov. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2021. dec. 1. 14:21
 7/7 anonim válasza:
0%
Nos én naponta eszek chilis szószokat. A méreg erőseket is és nem lesz fényesebb szám tőle, de pirosabb sem. Fiú vagyok
2021. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!