Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti karikát nem...

Szem alatti karikát nem tünteti el a korrektor? 😭😭😭

Figyelt kérdés

Nem a sötét kialvatlan karikákról beszélek, hanem egyszerűen az arccsontom által van két durva csík alatta. Mindig mondják hogy de kialvatlan vagy, én meg mondani sem merem, hogy jól aludtam köszi.

Felkentem rá vagy 3 réteget, semmi nem változott. Mit tegyek?


2021. dec. 6. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

aranyérkrém


Régi modell trükk.

2021. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Más árnyalatú korrektor esetleg? Sötétebb/világosabb?


Nekem például gentikailag örökölt karikáim vannak. Nem is veszek éppen emiatt koffeines szérumot meg ilyesmit, mert ezeken a karikákon ez nem segít. Emlékszemm, tini koromban nagyon durvá panda szemeim voltak. De most 29 évesen megint kezd rosszabb lenni. Reggel nagyon látszanak, nap közben kevésbbé.

2021. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Az arccsontod semmilyen krém nem fogja megváltoztatni. Plasztika, feltöltés segíthet.
2021. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmilyen korrektor nem segít
2021. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen sminkes nőnek is ilyen a szeme alatt tényleg nem a legszebb látvány olyan halott beütése lesz az illetőnek.

Ezen tényleg csak a plasztikai beavatkozás tud segíteni méghozzá hialuronsavas töltés viszont profinak kell csinálnia mert nagyon könnyű elrontani és le is csúszhat a töltés érdemes lenne egy ilyenre féllre rakni pénzt esetleg nézz körül ha már vagy 18 éves. Ezen sajnos a smink nem fog segíteni talán mégjobban ki is emelheti :(

2021. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
geccooo🤯
2021. dec. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!