Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elmentem műszempilláshoz, de...

Elmentem műszempilláshoz, de már kijött itt-ott és így csúnya. Januárig nincs szabad időpontja a szempillásnak. Mivel tudnám leszedni a pillát?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy. Ha nem akarod hogy a saját szempillád is kihulljon vele együtt.

Mikor voltál muszempillasnal? Oda figyeltél rá hogy utána 2 napig ne érje gőz, víz a szemed? Nem használtál olajos lemosót? Ezek mind oldják a ragasztót

2021. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 hete voltam. Oda figyeltem, viszont szolizni voltam.
2021. dec. 13. 04:54
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szolizni se lehet menni...
2021. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj meg esetleg másik pillashoz időpontot kérni, bár ilyenkor eléggé be vannak tablazva, ha másra nem, talán egy oldast vállalnak ha csúnya.
2021. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadnak ne szed le semmikkep
2021. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Odafigyeltem, de szolizni voltam." Ha 72 órán belül szoliztál, akkor nem figyeltél oda.

Tegyük fel, a pillás jól végzi a munkáját. Nem érte erősebb hőhatás, víz, gőz, pára az első 72 órában? Nem dörzsölted, nem fésülgetted ezalatt?

Mostad a pillát speckó samponnal reggel-este a 3 nap eltelte után? Nem érte zsíros dolog őket (szemhéj ceruza, szemhéjfesték, krém stb).


Hameg akarsz szabadulni tőle, akkor vegyél ricinusolajat a gyógyszertárban, és egy smikecsettel többször kenegesd át vele. Nem biztos, hogy egyszerre lejön mind, de az olaj ellensége a ragasztónak.

2021. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!