Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a mosható...

Mi a véleményetek a mosható sminklemosó korongról ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek a mosható sminklemosó korongokról.Nektek bevált e, több micellás vizet kell e felhasználni, mosógépben foltmentesre lehet tisztítani?

2021. dec. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak 1dbom van amit próbaképpen vettem, hogy tudok e ezzel azonosulni. Én csak szempillaspirál eltávolításra használtam, arra meglepően jó volt, így én lehet át fogok állni. Kézzel mostam ki, kijött minden belőle. ;)
2021. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem higiénikus egyáltalán.
2021. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszodat! Én a dm- ben kapható 10 db- os szettet szeretném megvenni. Te milyen márkától vetted ?


#2 Miért nem? Szerintem ha odafigyelsz rá akkor teljesen tisztán tudod tartani.

2021. dec. 29. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is a Dmeset szeretném megvenni. Ez egy egy dbos volt egy kézműves piacon árusító hölgytől. Illetve az YR-ben januárban a vásárláshoz adnak majd, én erre akarok lecsapni majd.
2021. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én megrendeltem a dm oldaláról mert az itteni dm-ben nem kapható. Remélem jó minőségű lesz. 😊
2021. dec. 29. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csomagolásmentes boltból vettem kb négy darabot, nekem elég annyi. Alapozót ilyeneket nem használok, csak szempillaspirált, azt tökéletesen leszedni. Használat után pedig bedörgölöm egy kis mosószappannal vagy marhaepe szappannal és kimosom. Teljesen higiénikus. Semmivel sem kell több micellás víz, bàr javaslom a kókuszolajat a sminklemosáshoz. :)
2022. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom. Köszönöm 😊!
2022. jan. 11. 12:44
 8/8 anonim válasza:
Én néhány éve ilyet (is) használok. Netről rendeltem, már nem emlékszem honnan, kb. 12 db van. Én sminklemosás után mosószappannal kicsit át szoktam mosni, hogy aztán a mosógépnek ne a beszáradt cuccot kelljen kiszednie. Amúgy jól mosható. Én kis mosózsákban szoktam a gépbe dobni, mert akkor nem kell egyesével kiszedegetni a többi ruhából azokat a kis korongokat. Nyilván nem örök életűek, az évek során azért elhasználódnak a mosásban, mint ahogy bármilyen más textília. Érzésre érdesebb, mint a hagyományos vattakorong. Ami nekem van, arra több micellás víz kell.
2022. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!