Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ronda, ritka ,kikopott tetovál...

Ronda, ritka ,kikopott tetovált szemöldökre mit használjak?

Figyelt kérdés

Ceruzaval szoktam kirajzolni, de sok időt elvesz reggel. Az a pár szál is kifelé áll, hiába fésülöm át kefével, vagy csak én nem értek hozzá. Adjatok tippeket! Nem szeretném újra tetováltatni, jobb lenne már egy szép dús természetes!

Köszönöm


2022. jan. 1. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg probalkozhasz ricinus olajjal vagy revox koffeines szerummal hátha segít valamit.


Viszont sok idő kell, míg visszanő, ha visszanő egyáltalán. Parom szedte nagyon csúnyán a szemöldökét. Legalább fél év volt mire visszanőtt.


Esetleg tartós festék(refectocil vagy henna) 1-2 hetet kibir.

2022. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint valamilyen téren sorstárs mondom, hogy nem fogod nagyon tudni átállítani a hülyén növő szálakat - nekem egy tanuló kozmetikus cs.te el nagyon a szemöldököm gyantázását egyszer, azóta az egyik szemöldökömön az első jó pár szál baromira nem abba az irányba, ahova kellene.


Ricinusolajat ajánlanám én is, ill. olyan szemöldöktollat addig, amivel lehet szálhoz hasonlító vékony vonalakat húzni, az azért vmivel szebb, mint a ceruzával kitöltve mókolás.

2022. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!