Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet kapni/rendelni,...

Honnan lehet kapni/rendelni, kék-fekete goth stílusú gyűrűt?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom és január 13.-án lesz a szülinapja a barátnőmnek, így egy ilyen gyűrűvel tervezem meglepni, mert szeretne egyet. Ha gyorsan szállító webhelyet tudtok vagy Budapesti boltot akkor kérlek írjátok le. Amit eddig találtam leghamarabb februárra szállít.

2022. jan. 2. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emp.at vagy Amazon?
2022. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Alchemy Goth ékszerek közt is körülnéznék a helyedben. Illetve van valami oldal, amit nekem folyton feldobál a fész, miután megnéztem valami hasonló ékszert. Szóval keress rá ilyenre és tutira 1-2 nap és dobálni fogja neked is, igaz én sosem néztem rá, nem tudom, hogy megbízható-e.
2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Metalshop.

Tényleg pár nap alatt kiszállítják.

2022. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!