Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm-ben mennyi idon belul...

Dm-ben mennyi idon belul lehet visszavinni/cserelni egy termeket?

Figyelt kérdés
Kiderult hogy rossz fajtat vettem az adott dologbol. Alapbol a boltban ossze volt kenve illetve megbontva, en nem hasznaltam egy cseppet sem belole. Igy visszaveszik? Mennyi idon belul lehet visszavinni vagy cserelni termeket? Van egy masik is, az teljesen bontatlan. Sajnos a heten nem tudok dm-be menni ezert jo lenne tudni hogy mikor kene mennem.

2022. jan. 20. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rongálódott a doboza, akkor nem biztos, hogy visszaveszik. Azt pedig nem fogod tudni bizonyítani, hogy így vetted és nem te rongáltad.
2022. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es ami bontatlan?

Igazabol az egy pumpas alapozo, ahogy valaki nyomta ki az uzletben rajta maradt egy oicsi amit le lehet tisztitani

2022. jan. 20. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem így nem veszik vissza.
2022. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik vissza.

Maximum ami sértetlen, bontatlan, fóliázott, de szerintem azt sem kell visszavenniük.


Mondjuk nem értem, te azt a terméket vetted meg, ami már bent az üzletben össze volt kenve, mert valaki nyomott ki belőle? Akkor az eleve nem lehet bontatlan és már eleve használták.

2022. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azok nincsenek becsomagolva, csak kupak van rajtuk de csak otthon vettem eszre, rosszat hoztam el
2022. jan. 20. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod bizonyítani hogy a boltban is ilyen volt már, a sminktermék pedig szerintem higiéniai terméknek minősül így kétlem hogy visszaveszik, alapból visszavitt árunál azt szokták nézni hogy újra eladható-e, ha igen, akkor még sok hely visszaveszi de bontottan már sajnos nem esélyes.


#4-ess jól mondja egyébként, a jogszabály azt mondja ki hogy boltban vásárolt terméket (tehát nem online rendelés hanem bemész, leveszed a polcról, fizetsz) ha nem hibás (tehát meggondoltad magad, nem jó a méret, nem tetszik a színe, stb) az üzlet nem köteles cserélni, vagy visszavenni, persze dönthet úgy hogy megteszi, sok boltban van erre lehetőség, de attól a pillanattól hogy te kifizetted a terméket, semmilyen kötelezettség nem terheli őket ha neked mégsem kell a termék.

2022. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszavettek igazabol kerdes nelkul, de azert koszonom a sok ertekes valaszt!
2022. febr. 5. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!