Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Távollátó vagyok, mindenhez...

Távollátó vagyok, mindenhez (olvasás. stb.) +2-es szemüveget hordok. Hogy lehet így szemet festeni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 17:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én is szemüveges vagyok és ugyan úgy festem magam mint más nő!! Szerintem a szemüvegbe is ugyan úgy látszik a szép smink! Hajrá!
2007. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg le kellene venni a szemüveget és közel kéne hajolni a tükörhöz, nem?
2007. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: "Esetleg le kellene venni a szemüveget és közel kéne hajolni a tükörhöz, nem?"---> gondolom vicces akartál lenni, csak nem sikerült. Azt írta, hogy TÁVOLLÁTÓ, +os szemüveget hord. Akkor pont, hogy nem közel kell hajolni, az akkor lehetne oké, ha RÖVIDLÁTÓ lenne... no comment.

ON: Sztem a +2- es szemüveg nem olyan erős, hogy változtatni kellene a sminkeden. Sminkeld magad ugyanúgy, mintha nem lennél szemüveges.:)

2007. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szemüvegeseknek is nagyon mutatós a smink..arra figyelj azonban, hogy amikor nyilván szemüveg nélkül sminkelsz:) utána ha felveszed a szemüveget kicsit más lehet a szín, de a legtöbbször erősebbnek látszik a szemüvegben...ajánlom a finom, halvány szempúdert, és a nem feltétlen fekete szemceruzát, ha nem akarsz erső sminket..sok sikert a kísérletezéshez!!!
2007. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Neked nem a szemüveggel van gondod, hanem azzal, hogyan is kezdj hozzá.Mit is kezdj azzal a sok izével meg vacakkal..Nem de??

google: színpatika keress rá

itt a szem haj bőr színeidnek megfelelő sminktippeket fogsz kapni.

Viszont ha rosszul értelmezem a problémád akkor igazat adok a többieknek!!!Ne félj sminkelni!!!A szemüveg öltöztet ha jó formát választottál.

Ugye csak szemüveg nélkül lehet szemet festeni így ajánlom figyelmedbe a nagyítós tükröket.

Ha esetleg maga a szemüveg zavar próbáld ki a kontaktlencsét. Jó sminkelgetést

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
attól még hogy szemüveges vagy, a szemedet mindenki ugyanúgy látja, mintha nem lennél az, sminkelj nyugodtan, ne zavarjon a szemüveg!
2008. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt szó szerint értendő a kérdés,hogyan,mily modon lehet sminkelni,ha az ember nem lát közelre? átérzem..én is kiváncsi vagyok rá,csak arra jöttem rá eddig,hogy nehezen!
2008. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Söt ha kontaklencsézel, akkor meg föleg nincs vele semmi baj:)
2009. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!