Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor megy már végre ki a...

Mikor megy már végre ki a divatból a szemöldöktetoválás!?

Figyelt kérdés
Tiszta gáz,nem tudom miért hiszik azt egyesek, hogy jól néz ki.
2010. szept. 10. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát az még undorítóbb mikor egy szőke hajú nőnél pl egy csík van a szemöldöke helyén amit odarajzol... hányinger
2010. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
és az a csík sötét színű
2010. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem divat, csak akik ilyet hordanak azt hiszik menő.
2010. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Már kiment a divatból! :D

Csak azoknál a nőknél szabad elnézni ezt a hibát akiknek vmilyen betegség miatt kihullott a szemöldökük. A többieken pedig kötelező nevetni! :D

2010. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Igazi idióták vagytok,már elnézést.Nagyon sok okból csináltathat egy nő szemöldöktetoválást.Nekem is van és nem azért csináltattam,hogy menő legyek,hanem,hogy ne kelljen rajzolgatni meg festegetni az egyébként szinte láthatatlan színű szemöldökömet.Lehet ízléseset is csináltatni.
2010. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem pont az ízlésesről (nagyon ritka..) beszélünk. és igen, már kiment a divatból, de akinek volt, annak nem úgy megy hogy hopp lekaparom és visszanövesztem az eredetit. évek kérdése.
2010. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

19:54


attól még kib.szott undorító :D

2010. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nézhet jol is ki..anyunak is van mégse undorito..és nem menőségböl csináltatta..csak a sötétbarna hajához nemigen ment a szőkés szemöldök.
2010. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
A félig kikopott sötétkékes a leggyönyörűbb,olyan titokzatos..:) Biztos van igényes és szép is,de azt nem veszem igazán észre,hogy te uristen ez mi.
2010. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
ÁÁÁ.gondoltam,hogy felesleges vesződnöm az ilyen emberekkel.És igen vicces,hogy pont majd magyarok döntik el,hogy divat vagy sem.Meg egyáltalán,mi az hogy divatos szemöldök?Igen tudom,hogy most a vastag megy mindenhol,de könyörgöm,majd ti megmondjátok,hogy mi szép és mi nem?Persze,ide csupa tökéletes szépség irkál.Én soha nem szeretnék az enyémtől megválni és még soha nem kaptam rá megjegyzést,hogy esetleg csúnya lenne.Szóval nem megy ki a "divatból"soha.És ha örökké másokkal foglalkoztok,akkor boldogtalan emberként végzitek.
2010. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!