Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Hogy tudtok olyan...

Csajok! Hogy tudtok olyan szépen sminkelni? Nekem sose sikerül..milyen termékeket használtok stb..? Küldenétek képet is a sminketekröl? És hajápoláshoz milyen termékeket használtok? 18/L

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 09:09
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Gyakorlással. Legalábbis nálam ami a szép szemsminkeket illeti. Arcot csak púderezek, szóval az ilyen kontúrozáshoz meg hasonlókhoz nem értek de a szememet 16 éves korom óta festegetem, így már rutin. Ki kell próbálni sokféle terméket, megtalálni, hogy mi áll jól, milyen márkájú, állagú cuccal, milyen ecsettel tudsz a legjobban dolgozni. Olyan ez, mint a sima rajzolás vagy festés. Csak itt figyelembe kell venni a testi adottságaidat pl. bőrtípust vagy hogy milyen a szemhéjad. Ami a hajápolást illeti, megintcsak hiába írom le, hogy xy terméket használok, ha az a te hajtípusodra nem megfelelő. Nekem hosszú és száraz, festett hajam van, most épp garnier gyömbéres sampont, balzsamot, aussie 3 olajos hajvégápolót és kallos nagy bödönös pakolást használok rá.
2022. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Nagyjából 16 éves korom óta részben azzal töltöttem a szabadidőmet, hogy sminkes, beauty videókat nézek a neten profi sminkesektől, vagy olyan emberektől, akik ŐSZINTÉN elmondják a véleményüket egy adott termékről. Sok kedvencre így találtam rá. Persze, volt olyan is, hogy valami nem vált be, vagy ráeszméltem, hogy egy adott smink vagy szín rosszul mutat rajtam, nem illik az adottságaimhoz, a szemem formájához.

Idő, amíg kitapasztalja ezt az ember, de csak akkor válik rutinná, ha gyakorol.


Pár termék, amiket használok és bátran ajánlok:

szemöldök: Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

szemhéjpúder bázis: Artdeco szemhéjalapozó

szemhéjpúder: az összes palettám Makeup Obsession jelenleg, nagyon tartósak és pigmentáltak, de sok kiváló van a piacon mindenféle árkategóriában

szemhéjtus: Inglot AMC zselés szemhéjtus (régen Maybelline-t használtam, amit szintén nagyon szerettem, de azt évek óta nem gyártják már)

szempillaspirál: Maybelline Lash Sensational Intense Black vagy Maybelline Snapscara

ajakceruza: Kylie (lip kit része), NYX Slim, NYX Suede, Aden

folyékony rúzs: Aden, Catrice Matt Pro Ink, Maybelline SuperStay Matte Ink, Kylie (lip kit része), NYX Soft Matte Lip Cream


Néhány YouTuber:

Picturresque

Jackie Wyers

Pony Syndrome

JBunzie

Tati

Kat von D smink tutorialjai

Szalay Csenge (magyar)

AvianaRahl (magyar)

TP Makeup (magyar)

2022. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!