Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen rossz érzésem?

Figyelt kérdés

Tudom, nem nagy probléma, de azért kicsit zavar. Az ismerőseim jelentős része jár körmöshöz, mindegyiknek szép, csinos körme van. Én sajnálok kiadni havi 5-10.000 forintot erre. De mégis szeretném, ha nekem is szép lenne a körmöm. A műköröm nem tetszik, de a gél lakk igen. Korábban próbálkoztam itthon géllakkal, de nem vagyok túl ügyes, nem sikerült belejönnöm. Ki szoktam festeni, de a sima lakk nem ugyanolyan hatást ad..:D

Ki mit gondol, másban is van esetleg egy kis komplexus ilyen téren?



2022. márc. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem bevonták a kedvenc körömlakkom, akkor kezdtem el keresni egy UV lámpa nélküli verziót...nekem egyszerűen derogál szalonba menni, időponttal vacakolni, időre menni, beilleszteni...jelenleg tök jó megoldás a dipping systemes lakkozás...nagyon hasonlít az eredmény a gel lakkra, ugynaúgy is kell leszedni, d ecsak felhúzol egy base réteget bemártod egy porba rá egy aktivátor, és végül egy fedőlakk...2 hétig jó :D

keress rá youtubeon, kb egy egyszeri 4-5 ezres kiadással elvagy egy évre

2022. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Géllakozást tanulgasd. Nem kell neked mintát festeni, egy csomó szép matricát, straszkövet, tranferfóliát, porokat lehet venni és feldobni vele. 9. óta magamnak csinálom, bele lehet jönni. Adj még egy esélyt neked és a géllakozásnak, nem egy vészes dolog, menni fog :)
2022. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, a perfect nails-nek van egy olyan lakkzselé készlete, amely nem igényel szaktudást, nagyon egyszerű hozzá előkészíteni a körmöt, de mégis uv-lámpában szárad. Nagyjából két hétig szép eredményt ad. Lac’n’ go a neve
2022. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Nekem nem tetszik sem a műköröm, sem a géllakk. Néha kifestem magamnak, de legtöbbször teljesen natúr. De mivel a többi nem tetszik, ezért nincs bennem komplexus emiatt. Sőt, szeretem, hogy ilyen szempontból kitűnik a tömegből a kezem.
2022. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!