Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyesmi színű karórát keresek,...

Ilyesmi színű karórát keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A sinsay webshopjában találtam a múltkor, de sajnos elfogyott, viszont nagyon tetszik a színe. Szóval ilyen vöröses, bordós árnyalatban, ha tudnátok másik (bőrszíjas analóg) karórát linkelni, akkor azt megköszönném.

Illetve, ha lehet, ne legyen túl drága, nálam gyorsan törnek az órák, szóval maximum egy tizes amit rászánnék.

(a webshop szerint Debrecenben még elérhető, de megkértem ottani ismerőst, hogy nézzen rá, ha ráér, és már ott sem volt)



2022. ápr. 3. 12:29
 1/4 anonim válasza:

Szia.

[link]

2022. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2: úristen, ennek szerelmes vagyok a színébe *-* kár hogy úgyse élne tovább nálam három hónapot... bűn lenne, ha tönkremenne:c köszönöm!

1,3: köszönöm, ezeket is listára veszem c:

2022. ápr. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!