Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ötleteket szeretnék kérni a...

Ötleteket szeretnék kérni a Szépségszalonom bővítéséhez?

Figyelt kérdés

A szépség szalonomban egyelőre a ,,Permanente make up” elérhető (Szemöldök, száj, szemhéj)

Szeretném bővíteni a szolgáltatásaimat és új dolgokat tanulni de viszont nem tudom mi lenne a legjobb választás. Leginkább visszatérő vendégeket szeretnék mert úgy érzem magam stabilnak. Például a Permanente make up is nagyon jó és imádom meg jó bevételekkel jár de viszont ha valakinek elkészítem valószínűleg csak három év múlva tér vissza az újabb kezelésre. Van-e valami ötletetek, tanácsotok?Mi a legkeresettebb manapság a szépségiparban ahova visszatérő vendégeket fogadhatók? A műkörömépítés ki van zárva. A szempillaépítésen még gondolkodom, de ezeken kívül lennék kíváncsi a ti véleményetekre!



2022. máj. 19. 13:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Permanent make up= sminktetovalas

Nem tudom miert irtam igy 😂

2022. máj. 19. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már kikerestem a szó jelentését az elején!😅

Nekem is első gondolatom a szempilla volt. Állítólag manapság nagyon felkapott. Nekem is javasolták már, hogy tanuljam ki. Én is éppen mellékest keresek... Ezen kívül pont a napokban akadtam ki, hogy elkérnek egy alkalmi sminkért 15 ezer forintot! Rögtön meg is néztem az elérhető smink mester tanfolyamokat... Mostanában hallottam még olyanról is, hogy szempilla meg szemöldök lifting vagy laminálás. Most ezek is "mencik" és úgy látom sima kis egy napos tanfolyamok.:O Viszont ha hosszabb távú mélyebb képzést tervezel, akkor egyértelműen végezd el az alapvető kozmetikusit. Tartós szemöldök meg szempilla festésre is rendszeresen visszajárnának a többi kezelésről nem is beszélve.

Ha van még hely a szalonodba, vendégcsalogatóként és plusz bevételként kiadhatod valakinek a helyet is, akár jutalékért is.

2022. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kitanulhatod a tetovalas eltavolitast, speciális kezelések, pl dermapenes vagy más típusú mezoterapia, valamilyen tartós szőrtelenítés, co2 lézer, őszi-téli idoszakban hamlasztó kezelések, oxigénes kezelések.

Testkezelesek(pl venus legacy)


Vagy ha tetszik a tetoválás akkor tovabbmenni orvosi mikropigmentacio irányába(pl vitiligos foltok vagy emlotumorosoknak mellbimbó tetoválása, kopaszodoknak hajtetoválása).


Egyébként manapság nagyon divatos irányzat a tudatos bőrápolás és vannak akik ennek megfelelően valasztanak termekcsaladot/márkát. Pl ha eddig solanieval dolgoztál, akkor érdemesebb lehet egy vaggheggi/belico termekcsaladot kipróbálni. Vagy kivalasztasz x márkát és egyikből ezt a másikból azt hasznalid.

Illetve sokan tisztitas során már nem dijazzak a nyomkodast se.


Ihletforrasnak keress nagy(obb) nevű szalonokat és nezd meg az ő kínálatukat.

2022. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alakformalo gépek beszerzése
2022. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott nemrég újítottak be egy kozmetikai lézert tetoválás eltávolításra. Azt mondta a kozmetikus, hogy már 2 hetes várólista van.
2022. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!