Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy korrektorozzak úgy, hogy...

Hogy korrektorozzak úgy, hogy ne üljön bele a ráncokba?

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom, hogy “gyárilag” óriási sőtét karika van a szemem körül, de le sem tudom korrektorozni, mert amint elkenem, abban a pillanatban beleül a picike ráncokba, ami nagyon csúnyán néz ki. Már vagy 10 féle korrektorral próbáltam, folyekony, krémes, színezett. Az is tök mindegy, ha utána lepúderezem, semmit nem javít. Így gyakorlatilag csúnyábban néz ki, mintha le se kenném, mert még jobban kiemeli. Valakinek valami ötlet?

2022. máj. 20. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg próbáld meg úgy, hogy előtte használsz valami primert. Ha már 10 különböző fajta korrektornál is ezt tapasztaltad, akkor valószínűleg nem csak a termékkel volt baj és felesleges lenne még 10-et kipróbálni, hátha azzal nem ezt tapasztalod.
2022. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Primer + narancssárga (azt hiszem) pigment javítót kenj rá, és utána korrektor majd púder.


Nekem pirosas arcom van, zöldet rakok rá és "kijavítja" a bőszínt.

2022. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első körben hidratálj alá, nedves bőrön használj hialuronsavas szérumot, sokat tud segíteni az apró kis ráncokkal. A termékeket a lehető legvékonyabban vidd fel. Ahogy előttem is írták a narancssárga, lazacszínű korrektor segít, mert kiüti a kékes árnyalatot. Ebből krémeset használnék, és ujjal ütögetném a bőrbe. Itt nem az a cél, hogy legyen egy-egy narancssárga folt a szemed alatt, tényleg csak egy leheletnyi kell jól eloszlatva. Erre pedig jöhet a bőrszínű korrektor, ebből is egy nagyon vékony réteg, én talán itt is ujjal dolgoznám el. Végül a púder, de ezzel is óvatosan kell bánni, én egy kis fejű laza szűrű ecsettel (arról is leütögetve) dolgoznék.
2022. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!