Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő sminkesként milyen...

Kezdő sminkesként milyen eszközökre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Egyszerű, szolid sminket szeretnék, semmi extrát. Sohasem próbáltam korábban, de szeretnék belekezdeni.
2022. máj. 23. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy egyszerűbb ecsetkészletet ajánlok, azzal már ki tudod tapasztalni milyen ecsetek tetszenek, illetve a Revolution-nek vannak szuper palettái, árban is baráti, lehet vele kísérletezni, Rossmannban is kapni. Az Essence és Lovely márkák is olcsók és ahhoz képest jó minőségűek szóval tanulni szerintem szuper.

Azt a tippet hallottam egyébként hogy este mielőtt lemosnád a sminket, próbálgass. Csillámos szemhéjpúder, hatalmas tusvonal, stb, ha elrontod meg úgyis mindjárt lemosod de lehet vele szórakozni és kipróbálni merészebb dolgokat.

2022. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál, szemhélypúder paletta, korrektot, szemöldök filc/pomádé/ceruza, rúzs, szájceruza.

Lovely és essence márkákat ajánlom én is kezdőnek olcsók és jók.

Szemöldökre én a filces festéket szeretem leginkább, azzal könnyű dolgozni (3 kis szálban van a filc feje, remérem érted mire gondolok), és átlátszó szemöldökfixáló is hasznos. Az olyan, mint egy szempillaspirál, csak átlátszó benne a cucc.

Youtubeon biztosan találsz kezdőknek való sminkeket, meg olyat, hogy mire van szükséged.

2022. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!