Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum gyógyulása közben ez...

Septum gyógyulása közben ez normális ugye?

Figyelt kérdés
Három - négy napos a septumom, kicsit parázok azon, hogy megfelelően kezeljem... Reggelre, estére még mindig varasodik kicsit, illetve amikor "megigazítom" kezelés után még fáj. Ez mennyi ideig okés? Kitartó akarok lenni, de félek hogy valamit elcseszek.

2022. máj. 24. 06:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-3 hetig fajt amikor megigazitottam, es olyan 2 honapig meg csípett is, fajni mar nem fajt de csípett. A varrasodas pedig normalis, gyogyul. Nekem az is olyan 2-3 hetig volt ha jol emlekszem. En napi 3x fertotlenitettem, meg reggel-este tengeri sos forralt vizzel ecseteltem. Kb 6 het alatt helyre jott, es soha nem is volt begyulladva.
2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!