Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Playboy tusfürdők illetve...

Playboy tusfürdők illetve dezodoroknak mennyire tartós illatuk van?

Figyelt kérdés

Aki ilyet vesz esetleg rendszeresen mennyire elégedett vele, érezni az illatokat utána? Milyen illatúak úgy általában ezek?

Tusfürdő mennyire habzik, fürdés közben is érezni az illatát meg utána is?

Nagyon régen vettem utoljára ilyet, de újra vennék mivel eddig olyanokat fogtam ki amiknek alig volt illata vagy csak gyenge minőség volt deoból és tusfürdőből is...Szeretném ha hosszan tartó illatom lenne és nőies, nem szeretek parfümöt használni, de ebből régen volt valami leopárd mintás deo és az tetszett ha jól emlékszem.

Hülye kérdés de manapság még lehet kapni? Mert neten nézem most és nem rémlik hogy boltokban láttam még ezeket.:D

Melyik a legjobb illat dezodorból és tusfürdőből nektek playboy használók?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok erről nyilatkozni, csak Páromnak vettem férfiben az nagyon jó volt és hosszantartó illat, de ez általában igaz a férfi tusfürdőkre. Én ajánlok mindjárt egy másik fajtát aminek tényleg hosszan érezni az illatát ráadásul a bőrömet valóban puhítja:
2022. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hoppá a múltkor mikor megkaptam még magyar DM oldalon találtam, most csak így, sorry: [link]

De lehet árulnak még valahol. Én most nem találtam...

2022. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!