Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 20 év alatti lányok! Miből...

20 év alatti lányok! Miből áll egy átlagos sminketek, és mióta csináljátok? Mennyi idő elkészíteni?

Figyelt kérdés
A kérdésem 20 év alatti lányokhoz szól. Miből áll egy átlagos, hétköznapi sminketek? Hány éves korotok óta sminkeltek? Mennyi ideig tart elkészíteni?

2022. júl. 3. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó, korrektor, púder, kontur, highlighter, pirosito, szemoldokom ceruza, muszempillam van igy szempillaspiralt nem hasznalok. Nagyjabol negyed ora szokott lenni es 15 eves koran ota csinalom.


Ilyenkor nyáron szoktam egy kicsit kevesebbet, csak púder korrektor meg szemöldökceruza.

2022. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapozó a pattanásaimra és a szemhéjamra. Szemre 3 szín, szempilla spirál. Esetleg szájfény.
2022. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, ha kell. Alapozó, púder, néha tus, szempillagöndörítő, szempillaspirál, szájfény/rúzs. De ezeket nem mindug hordom. Ez az átlagos abban az esetben, ha sminkelek. Viszont elég ritka mikor sminkelek. A természetesség híve vagyok inkább :))
2022. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Korrektor, néha kis alapozó, púder, pirosító, szempilla spirál, nagyon ritkán szájfény.

Kb 15 éves korom óta sminkelek, 10-15 perc megcsinálni.

2022. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó eléggé. A minimuálabb sminkem korrektor, szemöldök, szempilla. A fullosabb alapozó, bronzosító, púder, pirosító, szemöldök, szempilla, rúzs is néha. 15 perc kb.

11 évesen kezdtem korrektort és szemceruzát használni.

2022. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Szempillagöndörítő, szempillaspirál, szájfény. Kb. 5 perc alatt kész vagyok. Nem sminkelek rendszeresen, és csak mostanában kezdtem el sminkes dolgokat vásárolni, de olyan 12 éves koromban használtam először púdert, meg korrektor, mert volt pár pattanásom. 17L
2022. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. :)
2022. júl. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!