Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a szemüvegről?

Mi a véleményetek a szemüvegről?

Figyelt kérdés
Most nem a divatból hordottakra gondolok, hanem az igaziakra. Nekem 4 éves korom óta van és nagyon rosszul látok, szóval a szemüvegem nagyon vastag. Ez megváltoztatja a kinézetem és totál elveszítem az önbizalmam. Hordok kontaktlencsét is, olyankor érzem magam önmagamnak. Szerintetek rontja az összképet?
2022. júl. 26. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek jól tud állni, de alapvetően ez akkor is egy egyéni védőfelszerelés és gyógyászati segédeszköz is egyben. Megszokott látván évszázadok óta, de attól még egy mesterséges dolog, amit magára tesz az ember.

Ezt a mai kukkermániát meg pláne nem értem, hogy sokan hordanak szemüveget akkor is, ha jól látnak, vagy a lencse is megoldaná.

2022. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szemüveg szuper dolog! Nem csak a jó látást képes biztosítani ,hanem egy jól megválasztott keret és lencse rengeteget képes dobni a viselője megjelenésén!
2022. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A keret kiválasztása nekem mindig a kedvenc reszem volt, csak a lencse (a vékonnyított) annyira megváltoztja hogy a végén mégsem tetszik.


Van itt még akinek ilyen nagy a dioptriája és -?

Milyen a lencsétek?

2022. júl. 31. 17:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Minél magasabb a lencse index száma annál vékonyabb a lencse!(1.56, 1.61,

1.67, 1.74, 1.76 és 1.9)Az 1.9-es üveg lencse! Egyébként számomra vonzóak az erősebb mínuszos szemüveget viselő nők.

2022. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!