Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fényvédő arcra ami megéri az...

Fényvédő arcra ami megéri az árát?

Figyelt kérdés

Olyan fényvédőt keresek amit ha felviszek nem hagy ragacsos érzetet az arcomon, és nem folyik el a melegben ha lehet.

Valamint fő szempont lenne hogy tudjak rá sminkelni is, mert eddig nem találtam olyat amit ha felkenek sminket is tudok rá tenni.. Mindig csomós lesz és csúnya..

Tudom hogy van olyan termék ami megfelel ezeknek a kritériumoknak, csak már unom a pénzt kiadni úgy hogy sosem érem el a kívánt eredményt, szóval aki tud az segítsen kérem 🙏🙏🙏



2022. júl. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha olcsón keresel jót, akkor pl. a Müller-es Lavozon fènyvèdők nem rosszak.

Amit szeretek még azok a Garnier-esek.

2022. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Dmbe a baby fényvédők
2022. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Revox
2022. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Purito daily sunscreem 50spf hibrid fėnyvėdö kicsit hùzos az àra olyan közėp àrkategória de megėri! Kedvencem, ùjra kenėskor is elviselhetö, hipo allergėn, nem csípí a szemet, könnyed, nem hagy extra fehėr rėteget, szėpen lehet rà sminkelni reggelente ha rohantam a munkàba imàdtam hogy azonal beszívja a böröm pedig volt hogy 5 percem se volt vàrni. Magàba is nagyon szėp megnem mondanà az ember hogy fėnyvėdö van rajtad kicsi egėszsėges fėnyt kölcsönöz ami szerintem szėp. Ha màr beszívta a böröd nem ragad.
2022. júl. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
The Ordinary, Revox
2022. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Vichy capital soleil fluid, zseni
2022. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök jó a Revox, az ára is de nagyon kicsi adag, így nem feltéltenül jössz ki olcsón.
2023. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A revoxot is kirpobalnam már de sminkelni abszolút nem lehet rá és nagyon ragad, nem tudom feldolgozni ha a megfelelő mennyiséget viszem fel, keveset pedig nincs értelme használni. A kérdés kiirasa óta már 3 újat vettem és egyik sem vált be, meg az sem amit bőrgyógyász ajánlott
2023. máj. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!