Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha Notinon Budapesten személye...

Ha Notinon Budapesten személyesen veszem át amit rendelek, akkor ott tudok kártyával is fizetni, vagy csak kpval?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kiválasztott átvételi helytől függ. A honlapon tájékoztatnak az adott átvételi pont lehetőségeiről.

( Esküszöm, nem értem az ilyen kérdéseket! Ezeket funkcionális analfabéták írják ki? Elvileg rendelni tud, de a rendelés és átvétel feltételeit már nem képes értelmezni? Nem sérteni vagy bántani akarom a kérdezőt hanem megérteni.)

2022. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén? Én a helyedben messze kerülném. Nem akarok rossz reklámo nekik, de sok termék nem eredeti amit ott árulnak. Olcsó, hamis, van hogy sérülten érkezik.. :(
2022. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol más. És is csomagkiadó ponton dolgozom, nálunk pl nem lehet kártyázni. De a legtöbb helyen igen.
2022. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Arénában szoktam átvenni,és pár kivételtől eltekintve mindig maximálisan elégedett voltam a termékekkel!Olyan v,h nem jött be vminek az illata,de simán visszavihettem,kaptam az árának megfelelő kupont,amit a köv. vásárlásnál levásárolhattam.Egy időben nagyon rá voltam kattanva a Notinora,mert gyűjtöm a különleges parfümöket,és itt nagyon jó áron be lehet őket szerezni-nem izgat,ha nem eredeti,mert mindegyik mutatós és jó illatú v-,de hál Istennek sikerült leállnom róla:)A lényeg,h az Arénában lehet kártyával is fizetni.
2022. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!