Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok smink ez...

Szerintetek sok smink ez 14-5-6 éveseknek a suliba?

Figyelt kérdés

Korrektor,tusvonal(a szemhéj végéig vékonyan), szempillaspirál, esetleg szájfény (színtelen vagy labello) az iskola házirendjében benne van hogy elvileg nem szabad de csomó lányon a fent említett kombináció van.. nem sok ez?

(8. ik 9. ik osztályosokra gondolok)



2022. aug. 17. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. De nekem fura, ha valaki ilyen fiatalon minden egyes nap kifesti magát.
2022. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, már anno az osztálytársaim is használták ezeket, plusz narancsos alapozó is virított rajtuk. Nekem abban a korban nem volt affinitásom hozzá, később kezdtem el sminkelni.
2022. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem sok, nálunk már 7.be voltak olyan lányok akiken mindennap volt ennyi smink. 9.re meg szinte már mindegyiken
2022. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3, 7. ikben már tusvonal is?? Szerintem elég felesleges. A korrektor szájfény szempillaspirál oké de nekem a tusvonal kicsit furcsa..
2022. aug. 18. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose ėrtettem ezt, a sminknek nincs szabàlya ha szivesen hordod, ės nem feszengsz benne, nyilvàn a suliban vannak a komunista szabàlyok, ha kulturàlt a külsöd senki nem fog szolni. ėn 7-ben is hùztam napi szinten cicàst tust mert imàdom senki nem szòlt söt az osztàly tàrsaim közül mondtàk milyen jò meg tanítsam öt meg. Suliba vėkonyabbat ami szėpen követi a szemformàs nem csak a halàntėkig kihuzott vastag tust kel elkėpzelni.
2022. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem talán akkor kipróbálom mert szabad már az iskolámban csak nem akarom hogy emiatt negatív értelemben kivételezzenek velem:(
2022. aug. 19. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kėrdezö amiröl te beszėlsz az a diszkriminàciò, màsok külseje/szàrmazàsa/nemi identitàsa miatt lenėzni itėlni na azėrt màr panaszt is tehetsz, nem ėlhet vissza egy tanàr a hatalmàval mert te tust hùzòl, ezzel az erövel minden "csùnya" vagy igėnytelen tanàrt ki rùgnak?
2022. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam mert egy osztálytársammal lemosatták.
2022. aug. 19. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Az durva, egyhàzi suliba jàrsz? Vàrosi vagy? Velem ezt csinàltàk volna tuti panaszt tettem volna.

ėn pl àltalànosban nagyon vàgytam a szöke hajra bàtor is voltam meg is csinàltam, ės ha mormogtak is ėrte a tanàrok mit csinàltak volna? Meg skarpoltak volna?:D olyankor mondtam persze igen igen, de nem tudtak mit csinàlni, azòta lenövesztettem egėszsėgesre :) de enyi ki pròbàltam, az osztàly tàrsaim irigysėgböl jaj had fogdossam, jaj minek festeni, gondolom otthon elnyomtàk a szemilyisėgüket. Most nagyon szėp hosszu barna :) ės mėg növesztem is, sminkel is bàtran amilyen a stílusod viszont akkor a tudatos böràpolàsra nagyon adj! Illetve kerüld a Talc összetevöt a sminkekben, sajnos a legtöbben van, így esetleg àsvànyi sminkeket nėz,pl annabelminerals, tusbòl nagyon tudom ajànlani az essence liquink ink vizallo tusat, tartos, fekete, szep tust lehet vele huzni, spiràlbol is az essence lash princess barmelyikėt :) olcsò ės jòk ės összetevöjük is jõ vegàn. Sok sikert.

2022. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk automatikusan 3-as magatartás pedig nem egyházi
2022. aug. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!