Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted sokat dob egy...

Szerinted sokat dob egy géllakk egy lányon? Megéri?

Figyelt kérdés

4000 forintért csinálják nekem,azonban ez egy évben minimum 48000 ft :/ félek hogy nélküle igénytelennek tűnnék, mert minden osztálytársamnak van ...

16/l


2022. aug. 25. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánnyal sem a körme miatt jövünk össze, illetve nem azt nézzük. Ha csak nem piszkos a körmöd alatt akkor a természet is teljesen rendben van
2022. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát 37 éves létemre még SOSEM volt ilyenem. De senki nem hívott még igénytelennek...
2022. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

24 éves koromig nem volt géllakkom. Túléltem.

Aztán az új (jelenlegi) barátommal isszejöttünk neki akartam tetszeniy csináltam. Aztán mindta hkgy miatta nem, neki tok mindegy.


Ha mindenkepp akarsz valamit, akkor fesd ki sima koromlakkal. De az is eleg ha csak szep, apolt a koromagyad

2022. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!