Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért feltűnően sárga rajtam...

Miért feltűnően sárga rajtam minden alapozó/BB krém? Van, ami nem ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon világos bőröm van, Magyarországon eleve ritkán találok olyan márkát, ami hoz ki elég világos színt, hogy egyáltalán megközelítse a bőrömet.

Általában koreai termékeket rendelek, de itt is sokszor azt veszem észre, hogy mikor magamra kenem, még jónak tűnik, de később sárgásra oxidálódik az arcomon.

Alapozóból van olyan NYX és MAC alapozóm, ami passzol a színemhez, és nem csinálja ezt, de ezeket csak alkalmakra használom. BB krémből viszont a mai napig nem találtam megfelelőt.

Ez az oxidálódás normális? Van olyan világos bőrre való, ami nem csinálja ezt? Vagy talán az én arcbőröm lép csak reakcióba vele?



2022. aug. 28. 20:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!