Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti sminkeltek mindenna...

Csajok, ti sminkeltek mindennap? Mennyi időt szántok rá?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Napi 5-10 perc
Napi 15-20 perc
Napi 30-40 perc
Napi közel 1 óra
Több mint egy óra naponta
Nem sminkelek
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szinte semmi sminket nem hordok, csak ha olyan alkalom van. Nagyon ritkán jön meg úgy spontán a kedvem a sminkeléshez. Szerencsés vagyok, a bőröm teljesen pattanásmentes. Egyébként annyira nem érdekel a téma, ráadásul ügyesnek sem mondanám magam, az alapok megvannak, de ennyi. A reggeli órákban pedig rengeteg időt elvesz.
2022. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap szoktam de hétvégén nem.
2022. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek sminkelni, úgy sokkal szebbnek érzem magam.. kb fél v

Vagy ha van időm 1 órát szánok rá

2022. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak rúzst és szempillaspirált használok, max 5 perc alatt kész vagyok.
2022. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
52%
Amikor huzamosabb időre elhagyom a házat, akkor igen. Kb. 10 perc alatt megvan, a szememet és a számat festem, az arcbőrömet nem.
2022. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 20-30 perc, mindig sminkelek, ha bolton kívül megyek valahova. Szebbnek érzem úgy magam és szeretem is csinálni. 30N
2022. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve csak rúzst használok a hétköznapokban, nagyon ellustultam a karantén alatt. Mostanában igyekszem vissza szokni, hogy legalább egy kis highlitert meg szempillasiprált is feldobjak mellé. A rúzs egy perc alatt megvan, a highliter és a spirál két rétegben lenne kb 10 perc.
2022. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen nagyon sok sminket használtam, de most már ez igazából kimerül egy kis szemhéjpúderben, szempillaspirálban és pici korrektorban. Amúgy az, hogy mennyi időt szánok rá, azt így nem lehet megmondani, mert én reggel mindig tévézés és kávézás közben sminkelek, szóval azért így eltudok időzni rajta, nekem az a reggeli "én időm". De ha sietek, pár perc alatt meg van.
2022. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


Elfelejtettem arra válaszolni, hogy mindennap sminkelek-e. Nem, csak azokon a napokon, mikor egész napos programom van, meg ilyesmi. Régen amúgy még a boltba se "mertem" smink nélkül lemenni, de most már csak minimális sminket is akkor rakok fel, ha egész napos, több órás programom lesz.

2022. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!