Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak olyan smink markak...

Vannak olyan smink markak amik nem olvadnak, vagy tunnek el 2-3 ora alatt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mire érted? Mert pl. anno én a szemhéjpúderral voltam így, több márkától is van szemhéjpúderem, de mindig eltűntek a szemhéjamról, de aztán elkezdtem használni szemhéjalapozót, és azzal mindegyik a helyén marad. Alapozóból pedig nekem a Catrice HD Liquid az, ami még nap végén is rajta van az arcomon és nem tűnik el.
2022. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapozóra es szempillaspirálra leginkabb
2022. szept. 18. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.


Én a Maybelline Lash Sensational szempillaspirálnál jobbat még nem találtam. Pedig rengeteg kipróbáltam, egy csomó pár óra után potyogott le, aztán estére már semmi jele nem volt annak, hogy valamikor volt rajtam szempillaspirál. A Maybelline Lash Sensational viszont elég tartós, kibír egy napot simán. Ha nem próbáltad, akkor érdemes. Én már évek óta azt használom és eszem ágában sincs lecserélni, mert na, nekem tökéletesen bevált.

2022. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!