Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy surmóság bemenni douglasb...

Nagy surmóság bemenni douglasba, müllerbe, notinoba kipróbálni parfümöket, majd vásárlás nélkül távozni?

Figyelt kérdés
Hogy megrendeld netről közel fele annyiért ugyan azt.

2022. szept. 28. 15:26
1 2
 1/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ezt ugyanúgy csinálják műszaki cikkeknél is. Bele van kalkulálva.
2022. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a teszter azért van, hogy kipróbáld. A cég azért teszi ki őket, hogy beetesse a népet.


Az ha ez után a nép nem vásárol, az az ő bajuk. Parfümöt vakon nem érdemes venni 🤷🏻‍♀️

2022. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak kicsit cikinek éreztem múltkor, hogy bementem végigfújtam mindent ami érdekelt, közben odajött kétszer az eladó, hogy segíthet-e valamiben :D
2022. szept. 28. 16:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az eladónak ez a dolga.


A cég azért fizeti, hogy eladja a termékeiket, ajánljon termékeket.

A dolgozókat nézik a kamerán, szóval ha vannak a boltban, oda kell, hogy menjen.


Ő egyébként örülhet is neked, hiszen addig se kell pakolászni, leltározni, takarítani amik mind elég monoton melók.


Persze, ha nem ad el, nem kap komissziót rá, de általában egy rutikns boltos kiszúrja ki az aki csak lebzsel, és ki az aki vásárolni jött.

2022. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, erre van a teszter. Parfümöt eleve nem jó vakon venni de a boltban a pár perc szaglálás után sem. Meg kell várni, míg néhány óra eltelik, mert kellemetlen meglepetés érhet minket ha kiderül, hogy az illat nem tarts vagy a 2. órában hirtelen kellemetlen szagúvá válik bőrön.
2022. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Össze-vissza fújkálni nem érdemes, csak olyan szagod lesz mint húsvétkor a nap végén, és egyiket se érzed tisztán 🙃


Valószínüeg azért nézhettek furán, mert csak össze-vissza nyúlkálsz.


Érdemes eligazítást kérni, pl


"Jónapot, olyan illatokat néznék, amikben hűvös, légies, uborkás, jegyek vannak."


"Tessék, például itt van ez az Issay Miyake illat, próbálja fel."


Ehhez érdemes úgy készülni, hogy mindenféle illat nélkül menj, azt az egyet fújd magadra, aztán viseld egy napig, és tapasztald ki milyen az illat amikor szép lassan "kinyílik".

2022. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is a hétvégén voltam a Douglasban, végigszaglásztam az összes Ariana Grande parfümöt, aztán kijöttem. Tegnap pedig megrendeltem féláron, ami a legjobban tetszett.
2022. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mert eleve nem az alapján kell parfümöt venni, hogy mit érzel kifújáskor. Tehát ha épp ugyanoda mennék vissza megvenni, akkor se elsőre venném meg, hanem csak kipróbálnám. Persze ha minden nap bemész és befújod magad, az előbb-utóbb azért ciki lesz.
2022. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek olyan férfit, aki nagyon kényes arra, hogy néz ki és eléggé jólszituált is, mégis minden reggel bevonul a sarki drogériába és ott fújja be magát meg bekrémezi a kezét teszterrel. Szerintem ez a ciki kategória, nem az, hogy valaki rendeltetésszerűen használja a tesztelési lehetőséget.
2022. szept. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6, kb 10 parfümöt néztem ki, és azokot próbálgattam.


8, ez nagyon igaz, + papíron tök más illata lesz, mintha a bőrödre fújnád.


9, hahaha ez kva jó sztori :D

2022. szept. 29. 07:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!