Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alap smink bevált termékek...

Alap smink bevált termékek rossmann vagy dm-ből tiniknek(korrektor, primer, esetleg alapozó)?

Figyelt kérdés
Eddig csak a la roshe színezett effaclar duo arckrémét használtam+ pattanásokra az eucerines korrektor stiftet+ mivel az orrom nagyon zsíros és miteszeres essences púdert. Ezekhez kiegészítésként keresnék jó, de olcsóbb termékeket a szebb és tartósabb végeredményért

2022. okt. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Catricenek van az a pipettás alapozója zsíros bőrre nagyon jó meg van egy kifejezetten matt alapozója is. Illetve a Lorealnak meg a Maybellinenek is vannak jó termékei bár az picit drágább de nem sokkal.
2022. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Primer:

Catrice Prime and fine

Maybelline Baby Skin

(Szerintem ha találsz egy jó alapozót nem feltétlenül kell primer)


Alapozó:


Catrice HD liquid coverige alapozó- ez pipettás, jó magas fedése van, szerintem könnyű vele dolgozni, gimis koromban sokat használtam.


Catrice True Skin alapozó- nálam ez verte az előzőt, viszont ezt szivaccsal apránként kell felvinni, mert nagyon hamar szárad


Korrektor:


Catrice camuflage folyékony korrektor- gimis korom óta használom, legalább 10 fogyott belőle


Rival loves me colour correrting concealer- ezt nemrég vettem mert a Catriceből nem volt az árnyalatom. Jónak tűnik, nem mászkált el.



Púder:


Sajnos most tapasztalat alapján nem tudok ajánlani, mert amit használok kivonták :(


A Catrice True Skin porpúderről hallottam jókat.


Fixáló:

Isana Wasser spray

Nekem ez nagyon bejött, teljesen elveszi a smink púderességét.

2022. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
La roche sminket hasznalj, a tobbi elcseszi a borod.
2022. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiket a #2 es ajánl, nekem is bejöttek, a True skin púdert is használom, nekem bejön. Korrektorból szerintem az Essence Camuflage is jó, meg Catricenél a true skin ebből is.

Szempillaspirálból az Essencesek Lass Princess ek jól, és a Lovely Pump upját is szerettem, meg persze ott van a most nagyon felkapott Maybelline Sky High.

2022. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!